Інтернет сервіс онлайн візиток єВізитка

Cсылка: https://evizitka.cc
Год разработки:: 2022 р.

Не просто сайт, а цілий проєкт з 0 до робочої версії розробила команда ІМПЕРІЇ. Завдання та задум був такий: в Україні немає жодного власного національного онлайн сервісу з візиток. Крім того, цей сервіс має працювати з NFC візитками. Наявні в Україні подібні проєкти були або занадто дорогими (обзор онлайн визиток Украины), або незручними та мали різними недоліками. Для NFC візиток Українці використовували іноді Таплінк або американські сервіси. Наша мета була зробити ідеальний сервіс: безкоштовний, зручний, з національним уклоном та найголовніше (звісно на нашу думку) стильним! 

NFC візитки купити

Ми почали з фірмового стилю та лого, надихала нас Дія, тому і новий сервіс має назву єВізитка. Часу та ресурсів було в обмеженні, тому було вирішено роботи сервіс на кастамізованої cms Joomla 4. Робочий прототип, як NFC візиток, так і сервісу був готовий через місяць, зараз сервіс має декілька сотень користувачів та постійно росте. Онлайн візитки від єВізитка дозволяють цифровізувати бізнес завдяки QR коду. 

Розповідати про проєкт онлайн візиток України можна ще довго, це чудовий приклад, що для нашої творчої команди немає нічого неможливого! 

Краще один раз подивитись, запрошуємо відвідати сайт цифрових візиток України - єВізитка

онлайн визитки Украина