Чисті - отслеживания нарушений на выборах

Cсылка: https://chysti.info
Год разработки:: 2019 г.

Специально созданный под выборы в Украине сайт по сбору данных о нарушениях, связанных с подкупом избирателей . Сайт был создан в РЕКОРДНО КОРОТКОЕ время: меньше 10 дней. Сделан полностью с нуля и работает на существенно доработанном компоненте материалов. Каждый пользователь может авторизиться на сайте с помощью Фейсбука и добавить "свое" нарушение на сайт. Администратор просматривает нарушения и решает публиковать его или нет. 

 

Про проект
Більшість фундаментальних змін в Україні відбувається завдяки спільним зусиллям українців. Політики, громадський сектор, журналісти, громадяни, – усі відповідальні за майбутнє України і за якість життя прийдешніх поколінь.
Сьогодні наша країна переживає виборчий цикл, який мав би змінити та очистити публічну владу. Однак, чергові вибори перетворюються на ринок фальсифікацій, підкупу виборців, силового протистояння у боротьбі за владу і за контроль над ресурсами держави.
Ініціатива «Чисті» - це відкрита платформа, яка об’єднує українців у боротьбі за проведення виборчих кампаній без підкупу, маніпуляцій, брехні, фальсифікацій.
«Чисті» об’єднують громадських активістів, журналістів, добросовісних політиків, які ведуть боротьбу за чистоту влади.
Ми не боїмося йти проти корумпованої системи та маємо намір змінити правила гри на такі, які залишать в минулому «депутатство за гречку».
Ми мобілізуємо суспільство навколо ідеї протидії перетворення виборів на змагання «каруселей» та роздачі гречки.
Маємо вимогу до кандидатів – змагатися програмою, ідеологією та тактичним баченням розвитку нашої держави, а не пустослівними обіцянками.
Ми раді вітати серед наших однодумців усіх громадян України, яким не байдуже її майбутнє! Ми даємо можливість для кожного зробити свій внесок заради досягнення спільної мети.
«chysti.info – проти брудних виборів!». Приєднуйтесь!