Skip to main content

Купити штендер Академмістечко / метро Житомирська

Популярний від зовнішньої реклами, який коштує не багато, але користі приносить дуже багато для малого та середнього бізнесу.

Вони яскраві та в відмінності від лайтбоксів можуть буди краще помітні, бо в цьому разі клієнту не треба шукати вивіску на фасаді, а штендер "зустрічає" потенційних клієнтів на дорозі.  Купити штендери на Академмістечку  можна в нашої рекламної агенції. У нас є своє виробництво та ми відповідаємо за якість кожного штендера. 

Увага: ми виробники! Тому є контроль якості та гарантія на кожну продукцію.

Чому Вашому бізнесу потрібен саме штендер?

Окупність

Окупність штендерів зазвичай 1-2 місяці, що робить його лідером продажів серед зовнішньої реклами.

Різни види

Штендер може звичайним прямокутником, або яскравим та сучасним, навіть з підсвіткою!

Мобільність

Будь-який штендер це дійсно мобільна конструкція, яку легко переносити з місця на місце.

Ціна

Ціни на штендери починаються вже від 800-1000 грн.

Основні види штендерів

купити Штендер книжка Академмістечко

Штендер книжка

Ціна від 3000 грн.
Класичний розкладний дерев'яний штендер. Зручний для малювання крейдою. Чудовий та економний варіант для кафе, ресторанів та інших закладів харчування.
Купити Штендер Т образний Академмістечко

Штендер книжка

Ціна від 1800 грн.
Найбільш популярний штендер серед малого бізнесу. Має рекламне поле з 2х боків розміром 800 на 600 мм, чого вистачає для розміщення цікавого макету. Основа штендера металева труба 20 на 20 мм., що робить його досить міцним, щоб витримати фізичні навантаження (падіння тощо). Перевага такого штендера, що його можна в будь-який момент переклеїти.

Фігурні штендери

Фігурні штендери це чудова можливість відрізнитись від звичайних штендерів. Окупність таких штендерів вище шляхом привабливого дизайну макету та конструкції. Фігурні штендери всі оригінальні та розробляються під клієнта, тому другого такого штендера не буде. Така конструкція стане рекламою, що працює 24/7 та зустрічає клієнтів, як орієнтир, наприклад.

Консультація: +380686117211

Купити штендер на Академмістечку.

Штендер Академмістечко Київ. Наш основний офіс знаходиться в районі метро Академмістечко, тому особливо зручно для тих підприємців, які мешкають у цьому районі. Якщо ви хочете купити штендер на Академмістечку, або купити штендер у Києві, то можете звернутися до нашої агенції, ми не тільки зробимо крутий дизайн, але й доставимо у строк готову конструкцію.

Купити штендер метро Житомирська

Так вийшло, що Ірпінь для нашої рекламної агенції є "домашнім" регіоном, тож якщо ви хочете купити штендер в Ірпені, то ми його безкоштовно вам привеземо. Тимчасово офіс не доступний, але в майбутньому ми відкриємо нове представництво в Ірпені.