Купити штендер в Києві

Купити штендер в Києві або в Ірпені просто! Популярний від зовнішньої реклами, який коштує не багато, але користі приносить дуже багато для малого та середнього бізнесу.

Вони яскраві та в відмінності від лайтбоксів можуть буди краще помітні, бо в цьому разі клієнту не треба шукати вивіску на фасаді, а штендер "зустрічає" потенційних клієнтів на дорозі.  Купити штендери в Києві або Ірпені можна в нашої рекламної агенції. У нас є своє виробництво та ми відповідаємо за якість кожного штендера. 

Увага: ми виробники! Тому є контроль якості та гарантія на кожну продукцію.
Швидке замовлення штендера в Києві

Якщо вам терміново потрібен штендер, то замовити його можна через нашу просту форм. Після заповнення простих полів наш менеджер зателефонує Вам, як змога швидко! 

Чому Вашому бізнесу потрібен саме штендер?

Поліграфія

Окупність


Окупність штендерів зазвичай 1-2 місяці, що робить його лідером продажів серед зовнішньої реклами. 

Мобільність


Будь-який штендер це дійсно мобільна конструкція, яку легко переносити з місця на місце.

Різни види


Штендер може звичайним прямокутником, або яскравим та сучасним, навіть з підсвіткою!  

Ціна.


Ціни на штендери починаються вже від 800-1000 грн. 

Основні види штендерів

изготовление штендеров в Ирпене и Киеве

Штендер книжка

 • Ціна

  2300 грн.

  Класичний розкладний дерев'яний штендер. Зручний для малювання крейдою. Чудовий та економний варіант для кафе, ресторанів та інших закладів харчування.

Штендер Т образний

 • Ціна

  1800 грн.

  Найбільш популярний штендер серед малого бізнесу. Має рекламне поле з 2х боків розміром 800 на 600 мм, чого вистачає для розміщення цікавого макету.

  Основа штендера металева труба 20 на 20 мм., що робить його досить міцним, щоб витримати фізичні навантаження (падіння тощо). Перевага такого штендера, що його можна в будь-який момент переклеїти. 

изготовление штендеров в Ирпене и Киеве

Хочете щось дійсно космічне?

Фігурні штендери - для тих, хто в темі

Фігурні штендери це чудова можливість відрізнитись від звичайних штендерів. Окупність таких штендерів вище шляхом привабливого дизайну макету та конструкції.  Фігурні штендери всі оригінальні та розробляються під клієнта, тому другого такого штендера не буде.  Така конструкція стане рекламою, що працює 24/7 та зустрічає клієнтів, як орієнтир, наприклад. 

Вартість від 3000 грн. 

изготовление штендеров в Ирпене и Киеве
изготовление штендеров в Ирпене и Киеве
изготовление штендеров в Ирпене и Киеве

У Вас є макет?

Так є макет! 


 • Файлы принимаются в форматах: TIF, PDF, PSD, EPS, CDR
 • Не принимаются: GIF, BMP, PICT, DOC, XLS и др.

Размер макета
Макет должен быть сделан с припуском по 2 мм с каждой стороны. Значимая информация должна располагаться не ближе 5 мм к краю макета.

Для примера:
Дообрезной формат визитки: 54х94 мм, послеобрезной размер будет 50х90 мм;

Відправляйте свої макети на пошту: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Немає макету...


У нас працюють найкращі дизайнери, які допоможуть створити сучасний дизайн для вашої реклами, якій допоможе краще продавати ваш товар або продукт!

Вартість дизайну
від 200 грн.

Швидке замовлення

Введіть ваше ім'я
Введіть ваш телефон
Please let us know your message.

Купить штендер на Академгородке. Штендер Академгородок Киев. Наш основной офис находится в районе метро Академгородок, поэтому особенно удобно для тех предпринимателей, которые живут в Этом районе. Если вы хотите купить штендер на Академгородке, или купить штендер в Киеве, то можете обратиться в наше агенство, мы не только сделаем крутой дизайн, но и доставим в срок готовую конструкцию. 


Купить штендер Ирпень

Так получилось, что Ирпень для нашей рекламной агентства является "домашним" регионом, поэтому если вы хотите купить штендер в Ирпене, то мы его бесплатно вам привезем. Временно офис не доступен, но в будущем, мы откроем новое представительство в Ирпене. 

Доставка штендеров

КИЇВ

 • Замовлення можна забрати в нашому офісі
 • Таксі
 • Нова пошта
Ірпінь

 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО МІСТУ
 • Нова пошта
УКРАЇНА

 • Нова пошта