Топ 100. Найкращі фірми

У 2019 році наша рекламна агенція запустила проект "ТОП 100", або Найкращі фірми. Мета проєкту відзначити малий та середній бізнес, який має авторитет у своїй ніші та довіру серед клієнтів. Ми вважаємо, що несправедливо, те, що нагороди отримують тільки фірми гіганти, а малий бізнес ніхто не помічає, хоча якась маленька кав'ярня може стати легендарною у своєму районі, бо власники створили чудову атмосферу, та бізнес який є магнітом для клієнтів. 

Перших клієнтів оцінювали спеціальне журі: фахівці з різних сфер суспільства, але зі згодом ми прийшли, що цей від оцінки викликає багато питань та зауважень, тому, ми прийняли рішення перейти на більш незалежне оцінювання, де самі клієнти є членами журі, а саме потрапити до рейтингу можуть тільки фірми які мають рейтинг 4.5 або більше на мапі Гугла або фейсбук сторінці + будь-яку відсутність згадувань, що фірма "кидає" своїх клієнтів або дії пов'язані з аферами.  

Нагадуємо, участь у проєкті є іміджева реклама, яка дозволяє мотивувати вашу команду та підвищити рівень довіри до фірми серед нових клієнтів. Які переваги отримають учасники проєкту "Найкращі фірми" 

Спеціальна іміджева стаття на сайті проєкту.

Наш журналіст напише спеціальну статтю, а SEO фахівець оптимізує її під пошукові системи. Ця стаття додається до Google, і коли ваш потенційний клієнт шукає кращу фірму у вашій категорії, або гугліть назву вашу компанії, він знаходить те, що ваша фірма учасник проєкту "Найкращі фірми". Це основна перевага проекту - реклама у гуглі та підвищення репутації компанії в Інтернеті. 

Найкращі фірми Києва

Відзнака учасника проєкту "топ 100"

Сучасна грамота на золотому папері у металевій рамці с персональним QR кодом видається кожному учаснику проєкту. Вона прикрасить вашу приймальню або особистий кабінет та буде приваблювати увагу відвідувачів. 

Додаткові переваги.

В якості додаткових переваг буде ще платні публікації (за наш рахунок) у соціальних мережах, а сам логотип ТОП 100 можна буде використовувати у рекламній продукції та веб-сайті. 

Контакти:

Щоб стати учасником проєкту потрібно заповнити форму, після цього її перевірить наш менеджер. 


Форма учасника "Топ 100"