Skip to main content

УВАГА: САЙТ МОЖЕ НЕ ПРАЦЮВАТИ, ЯКЩО КЛІЄНТ ВІДМОВИВСЯ ОПЛАЧУВАТИ ХОСТІНГ АБО ДОМЕН

Офіційний сайт нотаріуса Наталії Степанчук

Рік: 2019

Система керування:Joomla 3


Запуск роботи під ключ для нотаріуса Наталії Степанчук, яка відкрила свій офіс у с. Петропавлівська Борщагівка. Наталя відкрила офіс і терміново потребувала рекламної підтримки. Потрібно було розробити фірмовий стиль, логотип та зареєструвати крапку на карті гугле. І треба було зробити протягом тижня т.к. клієнти вже були потрібні.

Визитки Нотариусу Академгородок

Насамперед зробили б логотип і надрукували візитки, домен і хостинг був куплений того ж дня. З точкою на карті гугл були проблеми – Наталя вже розпочала етап реєстрації, а Ґуґл не надсилала листи для активації, причому навіть кілька запитів не допомагало, лист уперто не приходив. Але проблема була нами вирішена і точку поставлено шляхом додавання експерта Google.

Додавання фірми на Гугл карти

Щоб не гаяти часу і досягти швидкого результату, ми додали візитку Наталії Степанчук на 1 сторінку Google за 1 день за допомогою авторського проекту "Банк Візиток", що дозволяло знаходити контакти за ключовим запитом "Нотаріус Петропавлівська Борщагівка"

stepanchuk2

За тиждень було розроблено та оптимізовано веб-сайт 2х мовами: https://notarius-stepanchuk.com.ua, SEO оптимізація дозволила отримати 1 місце на 1 сторінці українською мовою та 2 місця на 1 сторінці російською мовою.

stepanchuk4

Як результат, клієнт дуже швидко і за досить невеликі гроші отримав цілий комплекс робіт під ключ і хороші результати в пошуку, логотип і візитки! А ми отримали позитивний відгук і задоволеного клієнта!

Офіційний сайт нотаріуса Наталії Степанчук
Ми можемо вам стоврити такий сайт за 2 тижні і від ~ 600 у.о. форма замовити